WEDECO Ozon Jeneratörü

Wedeco ozon jeneratörü; endüstriden arıtma tesislerine, her türlü proses suyu uygulamasında dezenfeksiyon ve oksidasyon amaçlı olarak kullanılmaktadır.

Bazı standart uygulamalar :
• Dezenfeksiyon; İçme suyu, Atıksu arıtma, Yüzme havuzu, Gıda ve içecek endüstrisi, Soğutma suyu, Balık yetiştiriciliği.
• Oksidasyon Prosesleri.

Wedeco Ozon Jeneratörü ile:
- Bakteri, virüs ve parazitlerin dezenfeksiyonu.
- Koku, tat ve rengin oksidasyon ile giderilmesi gibi işlemleri yüksek verimlilik ile gerçekleştirebilirsiniz.

Kimyasal kalıntı bırakmayan en iyi oksidanlardan biri olan Ozon jeneratörleri, suya bağımlı sektörler başta olmak üzere birçok kullanım alanına sahiptir.


Wedeco ozon jeneratörü:

İçme suyu, atıksu, deniz suyu, balat suyu, kağıt beyazlatma, arıtma ve tekstil sektörü gibi birçok uygulma alanında oksidasyon çözümüne ulaşmanıza yardımcı olabilir.

İçme suyu kaynakları için bir dezenfektan olarak Wedeco ozon jeneratörü, klor ile ilgili dezenfeksiyon yan ürünleri üretmez. Ek olarak Ozon, dezenfeksiyon yan ürün öncülerinin parçalanmasını sağlamaktadır. Ozon jeneratörü klor talebini düşürür ve dağıtım hatlarında klor artıklarının oluşumunu engeller. Ayrıca Wedeco Ozon jeneratörü tat ve koku şikayetlerine neden olan kimyasalları gidermede etkilidir.

İlaç sektöründe ozon jeneratörünün kimyasal artıklar bırakmadan veya zararlı yan ürünleri oluşturmadan dezenfeksiyonu sağlaması büyük önem taşımaktadır.Madencilikte ozon jeneratörü ile siyanür gibi zor bileşikler okside edilebilir, böylece daha kolay bir şekilde atık yığınlarından uzaklaştırılabilir.

Wedeco, ozon jeneratörü üretiminde dünyada lider firmalardandır. Wedeco, yüksek konsantrasyonda ozon üretimi yapan ve ozon çözülmesini maksimize eden sistemler üretmektedir.Anadolu Flygt Xylem olarak uzman mühendis kadromuzla, çeşitli ozon uygulamalarınız için tasarım, kurulum, işletmeye alma ve operasyon süreçlerinizde ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sağlayabiliriz.


Wedeco Ozon Jeneratörleri
Tel: 0262 677 1 677
E-mail: flygt@anadoluflygt.com.tr

Endüstriyel ozon jeneratörü fiyat, ozon jeneratörü fiyatlarıozon jeneratörü nedir
ozon jeneratörü fiyatı, endüstriyel ozon jeneratörü, endüstriyel ozon cihazı, İzmir, Bursa, Antalya, Ankara ozon jeneratörü, ozon gazı jeneratörü, havuz ozon jeneratörü fiyatları.
Ozon jeneratörü video ve özellikleri, Türkiyede havuz ozon jeneratörü fiyatları, ozon jeneratörü üretimi.