Ozonlama Sistemi - Wedeco Ozon Sistemleri

Ozonlama sistemi, endüstriyel olarak üretilebilen en güçlü oksidasyon sistemlerinden biridir ve Wedeco ozonlama sistemleri tüm dünyada, kentsel su artıma tesisleri ve birçok endüstriyel amaçlı uygulamada sıklıkla kullanılmaktadır. Ozonlama sisteminin en önemli avantajlarından biride çevre dostu çalışma sistemine sahip olmasıdır. Wedeco ozon dezenfeksiyon sistemleri ile zararlı maddeleri, renkleri, kokuları ve mikroorganizmaları oksidasyon ile doğrudan ve klorlanmış zararlı yan ürünler olmadan giderebilirsiniz.

Ozonlama Sistemi Uygulamaları


İçme suyu ve atık su arıtımının haricinde Wedeco ozonlama sistemleri; kağıt ve tekstil sanayisinde ağartma işlemleri, havuzlardaki sirkülasyon suyunun ozonlanması, su fabrikalarında şişe yıkama suyunun ozonlanması ve gıda sanayii ozonlama uygulamaları gibi bir çok diğer endüstriyel oksidasyon işlemlerinde başarıyla kullanılmaktadır. Wedeco ozonlama sistemleri


Ayrıca çeşitli toksik bileşikleri ve mikroskopik kirletici maddeleri ortadan kaldırmak için tasarlanana "ileri oksidasyon prosesi"(AOP) çözümlerini hizmetinize sunmaktadır.Wedeco önceden tasarlanmış AOP sistemleri üç temel bileşene dayanmaktadır: Ozon, hidrojen peroksit ve düşük basınçlı yüksek yoğunluklu lamba teknolojisi ile üretilen UV ışığı. Xylem bu teknolojileri birleştirerek, müşterilerinin ihtiyaçlarına özel çözümler sağlayabilmektedir.
Wedeco Modüler Ozonlama Sistemi


Wedeco Modüler ve GSA/GSO ozon jeneratörü, daha etkili bir şekilde ozon elde etmek için tasarlanmıştır (ağırlıkça % 16 ozona kadar yüksek konsantrasyonlarda).GSA/GSO ozon jeneratörü, az enerji ile  yüksek ozon konsantrasyon verimini sunmaktadır. Sistem parametrelerinin izlenmesi ve görüntülenmesi, güvenli ve güvenilir bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır.Sonuç maksimum ozon üretimi, minimum işletme maliyeti ve yüksek bir güvenilirliğe sahip ozonlama sistemleri.

Wedeco ozon sistemleri, her çeşit endüstriyel proses suyu dezenfeksiyonu ve oksidasyonu, laboratuar ve pilot tesis uygulamasında kullanılmaktadır. Standart uygulamalar şunlardır: İçme suyu, proses suyu döngüler, geri dönüşüm süreçleri, rinser, yiyecek ve içecek endüstrisi, soğutma suyu, balık yetiştiriciliği, yüzme havuzları.

Wedeco Ozonlama Sistemi 

Tel: 0262 677 1 677 
E-mail: flygt@anadoluflygt.com.tr