Hakkımızda

Xylem ve Anadolu Flygt'ın Arıtma Sektöründeki Rolü

1991 yılında İstanbul'da kurulan Anadolu Flygt Pompa Pazarlama ve Ticaret A.Ş. su ile ilgili teknolojik ekipmanlar üreten ve sağlayan Xylem Water Solutons ortaklığı ile çalışmalarını sürdürüyor


Xylem pazar lideri markalar ile 150'den fazla ülkede faaliyet göstermektedir. Anadolu Flygt portföyünde birçok ürün grupları vardır; dalgıç atık su pompaları, drenaj pompaları, dalgıç mikserler, havalandırma ekipmanları, UV dezenfeksiyonu ve ozon oksidasyonu, filtrasyon sistemleri, mono pompalar ve blowerlar. 

Anadolu Flygt, Gebze Organize Sanayi Bölgesinde, genel müdürlük, satış, proje ofisleri, satış sonrası hizmetler, kiralama birimi, stok alanları ve imalat atölyelerini de içine alan 10.000m 'lik kapalı alana sahip merkez binasında faaliyetlerini yürütüyor.


Wedeco Hakkında 
Wedeco, ultraviyole ışık ve ozon sistemleri gibi kimyasal madde içermeyen ve çevre dostu su arıtma teknolojileri geliştirmek amacıyla 1975 yılında Almanya'nın Herford şehrinde kurulmuştur.

Dünyada kamu, özel ve endüstriyel amaçlı yerlerde 250.000' den fazla Wedeco UV dezenfeksiyon ve ozon oksidasyon sistemi kurulmuştur. Wedeco ozon teknolojisini 1988 yılında tanıttı ve o zamandan beri uluslararası alanda büyümeye devam ediyor.

UV dezenfeksiyon sistemlerinin, su arıtma ve su ürünlerini içeren birçok  uygulama alanı vardır. Ozon dezenfeksiyon sistemleri, içme suyu, atık su, proses suyu, ürün parlatma, ağartma, ozonolisis / sentez ve kokusunu giderme uygulamalarında kullanılmaktadır.